Zmiany w kanale aktualności na Facebooku

Facebook wprowadził kilka ostatnich zmian w sposobie obsługi Twojego kanału informacyjnego. Technologia ciągle się zmienia i wydaje się, że po prostu nigdy nie nadążasz. To jak gra w kotka i myszkę. Gdy poczujesz się komfortowo z czymś, to się zmienia!

Więc ciężko pracowałeś, aby znaleźć i dodać starych znajomych, o których nie słyszałeś od lat, a może znalazłeś nowych znajomych o wspólnych zainteresowaniach na Facebooku i nagle nie widzisz żadnej ich aktywności w swoim nowym kanale.

Powodem jest to, że Facebook zmienił domyślny kanał informacyjny. Nie jestem pewien, kiedy nastąpiła ta zmiana, ale teraz domyślnie masz dostęp do swojego kanału tylko, elementy od znajomych, z którymi ostatnio wchodziłeś w interakcję. Oznacza to, że wszystkich tych znajomych, których znalazłeś, możesz szybko zapomnieć, ponieważ nie widzisz od nich żadnej aktywności.

Zmiana kanału informacyjnego na Facebooku

Na szczęście jest to łatwy problem do rozwiązania. Aby zmienić oliwka brazil utwory swój kanał informacyjny z powrotem na taki, jaki był pierwotnie, wystarczy zalogować się na swoje konto na Facebooku i najpierw kliknąć przycisk HOME. Tam, u góry strony, zobaczysz opcję NAJBARDZIEJ OSTATNIE. Kliknij NAJBARDZIEJ OSTATNIE, a zobaczysz EDYTUJ OPCJE… Kliknij EDYTUJ OPCJE, a na górze zobaczysz pogrubioną czcionkę, która mówi: Pokaż posty z:

Tutaj chcesz zresetować opcję. Zostanie domyślnie ustawiona opcja „Znajomi i strony, z którymi najczęściej wchodzisz w interakcję”. Możesz go tutaj zmienić z powrotem na „Wszyscy twoi znajomi i strony”. Wtedy ponownie otrzymasz wiadomości od wszystkich swoich znajomych.

Z drugiej strony…

Każda historia ma dwie strony. A co z tymi przyjaciółmi, z którymi tak naprawdę nie chciałeś się przyjaźnić? Nie chcesz się z nimi rozstawać, ponieważ może to zranić ich uczucia i dać im do zrozumienia, że ​​naprawdę nie chcesz być znajomymi na Facebooku w żaden sposób. Cóż, to jest twoja zbawcza łaska. Nowa wartość domyślna dla kanału na Facebooku sprawi, że nie będą one dostępne w Twoich aktualizacjach statusu, a Ty poza nimi, jeśli nie będziesz się z nimi bezpośrednio komunikować.

Ponieważ próbujesz znaleźć łatwy sposób na wydostanie się z tego niechcianego związku, jest to dobra zmiana, której nie zrobisz. Więc w tym przypadku możesz podziękować Facebookowi za wprowadzenie tych zmian w swoim kanale informacyjnym i pomoc.